Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
Kontener podstawiamy w 24h!

Wynajem rękawów zsypowych do gruzu

Dbamy o to, aby klienci znaleźli w naszej ofercie wszystko, co tylko będzie im niezbędne przy usuwaniu gruzu oraz innego rodzaju odpadów powstałych na skutek prac budowlanych i remontowych. Z tego względu dostosowujemy zakres świadczonych usług do ich potrzeb, a także uzupełniamy asortyment o dodatkowe elementy. W efekcie obecnie jako jedni z nielicznych możemy zaoferować wynajem rękawów zsypowych do gruzu, które można u nas wypożyczyć wraz z kontenerami. Skorzystanie z tej opcji daje wiele korzyści. Główną z nich jest możliwość łatwego i szybkiego pozbycia się gruzu z wyższych kondygnacji budynków.

Jakie są korzyści z wynajęcia rękawów zsypowych do gruzu?

Jak zostało wspomniane wyżej, rękawy zsypowe do gruzu znacznie upraszczają i przyspieszają proces usuwania gruzu z przestrzeni ulokowanych w wyższych partiach stawianych lub remontowanych budynków. Należy tu podkreślić, że żadne inne rozwiązanie nie będzie tak efektywne. Co więcej, zastosowanie rękawów pozwala umieścić gruz w kontenerze w taki sposób, aby uniknąć przy tym zabrudzenia miejsca budowy. Przy usuwaniu odpadów budowlanych duże znacznie mają także kwestie bezpieczeństwa. Odpowiednio zaprojektowany i zmontowany kołnierz spełnia wszystkie normy BHP. Eliminuje on ryzyko wystąpienia wypadków, które mogłyby się zdarzyć w przypadku próby usunięcia gruzu innymi metodami.

Co obejmuje nasza oferta wynajmu rękawów zsypowych do gruzu?

Naszym klientom wypożyczamy sprawdzone zsypy budowlane wysokiej klasy. Wykonane z polietylenu PE-HD, czyli materiału wyróżniającego się dużą odpornością na uszkodzenia, gwarantują pełne bezpieczeństwo prac związanych z usuwaniem odpadów. Dzięki prostemu systemowi montażu oraz możliwości dostosowania długości zestawu do wysokości budynku, nasze rękawy sprawdzą się w przypadku wielu różnych obiektów. Pozwalają one znacząco usprawnić wywóz gruzu z terenu. Dzięki ustawieniu kontenerów bezpośrednio pod remontowanym budynkiem potłuczona ceramika i pokruszony beton trafiają bowiem przez zsyp wprost do nich.

Przy zamówieniu rękawa z kontenerem w naszej firmie zapewniamy transport GRATIS.

zsyp gruzu