Wywóz azbestu – Łódź i okolice

Oferujemy wywóz azbestu w Łodzi, Pabianicach, Zgierzu i innych okolicznych miejscowościach. Zabieramy materiały zawierające ten składnik z domostw, terenów budowlanych i handlowych. Posiadamy odpowiednie przygotowanie, doświadczenie oraz pozwolenia, aby oferować Państwu wywóz eternitu.

Zapewniamy wysoką jakość usług, szybką realizację zleceń oraz profesjonalny wywóz odpadów niebezpiecznych. Oprócz azbestu oferujemy także wywóz papy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi fachowcy nie tylko przedstawią Państwu ofertę, ale także podpowiedzą, jakie czynności należy wykonać przed przyjazdem naszej ekipy. Wcześniejszy kontakt i ustalenie terminu wywozu eternitu znacząco przyspieszy prace budowlane i pozwoli przywrócić upragniony porządek na posesji.

Jak pozbyć się odpadów z azbestu zgodnie z przepisami?

Jeśli decydują się Państwo na usunięcie azbestu, należy zatrudnić w tym celu specjalistyczną firmę – zabronione jest bowiem wykonywanie tej czynności na własną rękę. Niewłaściwe usunięcie eternitu i innych materiałów zawierających azbest zagraża nie tylko osobom podejmującym się tego zadania, ale także mieszkańcom okolicznych posesji.

Równie istotne jest poprawne zapakowanie niebezpiecznych odpadów. Abyśmy mogli wywieźć azbest w niezagrażający nikomu sposób, musi być on umieszczony w folii z polietylenu o grubości co najmniej 0,2 mm z niemożnością przypadkowego otwarcia paczki i trwale związany z paletą transportową. Odpady o ostrych krawędziach, takie jak fragmenty konstrukcji, należy przed owinięciem folią zapakować w pudła tekturowe.

Informujemy, że wywozimy azbest na specjalne składowiska, na które trafiają wszystkie niebezpieczne odpady. Tam zostaje jeszcze raz zapakowany w szczelne opakowanie i zakopany. Utylizacji podlegają także sprzęt i odzież używane podczas usuwania eternitu i innych materiałów zawierających azbest.

Jeśli po budowie czy remoncie został Państwu zarówno gruz, jak i eternit, należy poinformować o tym naszych pracowników – azbest nie może być bowiem wywożony w tym samym kontenerze co inne odpady.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.