Kontenery na gruz – Poddębice

Wymiana płytek w łazience, zrywanie podłóg czy wyburzenie ścianki działowej – remont może przyjąć różne formy. Jedno jest jednak niezmienne – zawsze generuje on pewną ilość odpadów, których trzeba się jakoś pozbyć. Chcą zrobić to Państwo w szybki i wygodny sposób? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kontenery na gruz w Poddębicach i okolicznych miejscowościach. Wystarczy, że złożą Państwo zamówienie online lub telefonicznie, a błyskawicznie podstawimy kontener w wybrane miejsce. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych.

Wywozimy i utylizujemy każdy rodzaj gruzu

Chociaż może się wydawać, że gruz, jaki jest, każdy widzi, wyróżnia się kilka jego rodzajów. Pierwszym z nich jest gruz czysty, w którego skład wchodzą fragmenty betonu i cegieł, ceramika i porcelana, czysta ziemia oraz niewielka ilość tynku. Wyróżnia się także gruz zmieszany, który może zawierać dodatkowo płyty gipsowo-kartonowe, siatki montażowe, fragmenty materiałów izolacyjnych oraz dużą ilość tynku. Ostatnim rodzajem jest gruz zanieczyszczony. Oprócz wymienionych powyżej elementów gruzu czystego i zmieszanego może zawierać też spaleniznę, gumę czy trawę syntetyczną w rolkach.

Niezależnie od tego, jakiego gruzu chcą się Państwo pozbyć, służymy pomocą. Podstawimy kontener na odpady budowlane w Poddębicach lub okolicznej miejscowości, a gdy zapełnią go Państwo, odbierzemy pojemnik i zajmiemy się utylizacją jego zawartości zgodnie z obowiązującymi przepisami. W miarę możliwości poddamy gruz recyklingowi, dzięki czemu będzie mógł zostać wykorzystany powtórnie.