Kontenery na odpady – Zgierz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pozbycie się dużej ilości odpadów może wydawać się sporym problemem. W rzeczywistości jego rozwiązanie jest jednak bardzo proste, o czym przekonają się Państwo, korzystając z naszych usług. Oferujemy kontenery na odpady w Zgierzu i okolicach, dzięki którym z łatwością pozbędą się Państwo pozostałości po budowie i remoncie ze swojej posesji. Do skontaktowania się z nami zapraszamy tych z Państwa, którzy poszukują sposobu na wywiezienie:

  • gruzu czystego, zanieczyszczonego i zmieszanego;
  • wełny mineralnej, styropianu i innych materiałów izolacyjnych;
  • odpadów budowlanych;
  • odpadów po rozbiórkach;
  • śmieci poremontowych;
  • starych mebli;
  • zużytego AGD.

Ponadto oferujemy wywóz azbestu i papy, czyli odpadów niebezpiecznych. Mamy niezbędne uprawnienia oraz podpisane umowy ze składowiskami zajmującymi się utylizacją tego typu materiałów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zostaną one unieszkodliwione w sposób niezagrażający środowisku. Każde ze zleconych nam zadań realizujemy sprawnie, bezpiecznie i z zachowaniem poszanowania ekologii.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych

Szczególny rodzaj odpadów stanowią śmieci wielkogabarytowe, czyli tak zwane gabaryty. Zaliczają się do nich przede wszystkim meble, ale również dywany, duży sprzęt sportowy (rowery, narty), walizki, wózki dziecięce czy duże zabawki. Ze względu na ich rozmiary i wagę nie mogą być wrzucane do standardowych pojemników na śmieci.

Gabarytów można pozbyć się legalnie na dwa sposoby. Pierwszym z nich są zbiórki organizowane przez miasto czy gminę. Odbywają się one jednak rzadko – zazwyczaj kilka razy w roku. Jeśli do najbliższej zbiórki pozostało sporo czasu, a nie chcą Państwo, aby odpady zalegały na posesji, można je oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Minusem takiego rozwiązania jest jednak konieczność zorganizowania transportu we własnym zakresie. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim pojazdem, służymy pomocą.

Zapewniamy wywóz śmieci wielkogabarytowych w Zgierzu i okolicach. Korzystając z naszych usług, pozbędą się Państwo niepotrzebnych mebli oraz innych dużych przedmiotów w szybki i bezpieczny sposób. Dzięki temu zapobiegną Państwo niszczeniu roślinności i kostki brukowej oraz zadbają o nienaganną estetykę posesji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.