Kontenery na gruz – Kutno

Zastanawiają się Państwo, w jaki sposób najlepiej pozbyć się odpadów po remoncie? Jeśli jest ich dużo i nie są Państwo w stanie samodzielnie przewieźć ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, najlepszym wyjściem będzie zamówienie odpowiedniego pojemnika. Nasza firma oferuje kontenery na gruz w Kutnie i okolicach. Oferujemy pojemniki na odpady budowlane w szerokim wyborze pojemności, od 1 do 8 m3. Dzięki temu każdy Klient, czy to indywidualny, czy firmowy lub instytucjonalny, znajdzie u nas kontener dopasowany do swoich potrzeb.

Jak zamówić kontener na odpady budowlane w naszej firmie?

Wynajem kontenera na odpady budowlane w naszej firmie jest bardzo prosty. Zamówienie mogą Państwo złożyć na dwa sposoby – przez Internet lub telefonicznie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów nasz kierowca dostarczy kontener w wybrane miejsce w Kutnie lub pobliskiej miejscowości. Teraz mają Państwo czas na umieszczenie w pojemniku odpadów powstałych podczas remontu. Po kilku dniach kierowca ponownie pojawi się u Państwa, odbierze kontener i zajmie się utylizacją jego zawartości zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jaki kontener na gruz będzie najlepszym wyborem?

To, jaki kontener na gruz wybrać, zależy od charakteru remontu. W przypadku prostych prac, takich jak wymiana płytek w kuchni lub łazience, ilość gruzu nie powinna przekroczyć 3 m3. Jeśli planują Państwo większy remont, obejmujący burzenie ścian czy zrywanie podłóg, ilość odpadów może zbliżyć się do 6-7 m3. W przypadku niewielkiej ilości gruzu wystarczające mogą okazać się worki big bag o pojemności 1 m3. Będą również dobrym wyborem, jeśli okaże się, że wcześniej zamówiony kontener jest za mały.