Sprzątanie terenu pod budowę

Przed rozpoczęciem budowy każdego obiektu konieczne jest odpowiednie przygotowanie terenu. Aby prawidłowo przeprowadzić ten proces, trzeba posiadać nie tylko odpowiednie maszyny, ale również specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. W związku z tym najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Znajdą ich Państwo w naszej firmie. Nasza oferta obejmuje sprzątanie terenu pod budowę w Łodzi i okolicach. Zapoznamy się ze stanem Państwa działki, zaplanujemy niezbędne prace, a następnie je przeprowadzimy, kompleksowo przygotowując teren pod nadchodzącą inwestycję.
W zakres naszych usług sprzątania terenu pod budowę wchodzi:

  • równanie terenu – sprawdzamy stan gruntu i wybieramy odpowiednią metodę niwelacji,
  • wycinka drzew i krzewów – usuwamy zbędną roślinność, a jeśli jest to konieczne, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń,
  • wyburzanie starych budynków – pomagamy uzyskać pozwolenie na rozbiórkę, a następnie wyburzamy obiekt,
  • wywóz urobku oraz innych odpadów powstałych w trakcie prac – zajmujemy się transportem i utylizacją gruzu, gabarytów, odpadów zielonych.

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a także bogatym i stale modernizowanym parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą koparki, koparko-ładowarki, wywrotki, kontenery o różnej pojemności oraz samochody ciężarowe przystosowane do ich transportu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie niezbędne prace sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy również usługę sprzątania w trakcie budowy i po jej zakończeniu, polegającą na wynajmie profesjonalnej zamiatarki drogowej wyposażonej w zraszacz do mycia nawierzchni o ciśnieniu 250 bar, oraz odkurzacz o bardzo dużej mocy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą zaplanować potrzebne prace i dokonają wstępnej wyceny zlecenia, a następnie wspólnie ustalimy dogodny termin realizacji.