Kontenery na gruz – Ozorków

Planują Państwo prace remontowe, budowlane lub rozbiórkowe? Warto się zawczasu zastanowić, co zrobić z powstałymi w ich trakcie odpadami. Jeżeli jest za dużo, aby mogli je Państwo samodzielnie oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadków Komunalnych, służymy pomocą. Oferujemy kontenery na gruz w Ozorkowie i okolicach. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Szeroki wybór pojemników na odpady budowlane

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pojemników na odpady budowlane. Wynajmujemy kontenery stalowe o pojemności od 2 do 8 m3. Dzięki wykonaniu z blachy stalowej i pokryciu powłoką antykorozyjną charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Dysponujemy również workami big bag. To elastyczne kontenery z polipropylenu o pojemności 1 m3, które są wytrzymałe na rozdarcia i wygodne w transporcie. Nie wiedzą Państwo, który kontener będzie najlepszym wyborem? Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu dokonać najlepszej decyzji.

Przejrzyste warunki współpracy

Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od złożenia zamówienia. Mogą to Państwo zrobić przez Internet lub telefonicznie. Po ustaleniu szczegółów zamówienia nasz kierowca podstawia kontener we wcześniej umówione miejsce. Teraz mają Państwo kilka dni na zapełnienie go gruzem. Gdy umieszczą już Państwo w kontenerze wszystkie odpady, nasz kierowca odbiera go i transportuje w odpowiednie miejsce, aby gruz mógł być bezpiecznie składowany lub poddany recyklingowi i ponownie wykorzystany.