Kontenery na gruz – Lutomiersk

Planując prace remontowe, budowlane czy rozbiórkowe, trzeba zastanowić się, jak zagospodarować powstałe podczas nich odpady. Jeśli jest ich dużo, ich wywóz najlepiej zlecić specjalistycznej firmie, takiej jak nasza. Oferujemy kontenery na gruz w Lutomiersku i okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się wynajmem zarówno kontenerów stalowych na odpady budowlane o pojemności od 2 do 8 m3, jak i worków big bag o objętości 1 m3. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji.

Dlaczego nie można wyrzucać gruzu do zwykłego śmietnika?

Wiele osób sądzi, że gruz to zwykłe odpady, które można wyrzucić do normalnego śmietnika. Jest to kuszące zwłaszcza w wypadku małego remontu, a co za tym idzie niewielkiej ilości odpadów. Gruzu nie można jednak wrzucać do zwykłego kosza na śmieci niezależnie od jego ilości, ponieważ nie zalicza się go do odpadów komunalnych. Poza tym może on uszkodzić śmieciarkę lub maszynę do sortowania. Z tego powodu przed rozpoczęciem remontu w Lutomiersku lub okolicach warto wynająć kontener na gruz, aby pozbyć się odpadów w łatwy i legalny sposób.

Jaki kontener na odpady budowlane wybrać?

Osoby prywatne decydują się najczęściej na kontenery o pojemności od 3 do 7 m3. Sprawdzą się one podczas kompleksowego remontu kuchni lub łazienki, wyburzania ścianki działowej z cegły czy rozbiórki niewielkiego budynku gospodarczego. W przypadku niewielkiej ilości czystego gruzu dobrym wyborem będą worki big bag. Są one tańsze w wynajmie niż kontenery stalowe, a jednocześnie bardzo pojemne i odporne na uszkodzenia. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki pojemnik na gruz wybrać, zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy.