Kontenery na gruz – Zgierz

Prace budowlane i remontowe mają to do siebie, że generują duże ilości odpadów, których trzeba się jakoś pozbyć. Mało kto dysponuje jednak odpowiednim pojazdem, aby przetransportować je samodzielnie na składowisko czy do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Chętnie pomożemy rozwiązać Państwu ten problem. Podstawiamy kontenery na gruz w Zgierzu i okolicach. Korzystając z naszych usług, pozbędą się Państwo odpadów pobudowlanych i poremontowych szybko, bezpiecznie i zgodnie z prawem, przywracając swojej posesji należytą estetykę. Oferujemy także wywóz gruzu w Konstantynowie Łódzkim i okolicach.

Wywóz odpadów budowlanych w Zgierzu i okolicach

Na czym dokładnie polega usługa wywozu odpadów budowlanych w Zgierzu i okolicach oferowana przez naszą firmę? Spieszymy z odpowiedzią. Pierwszy krok wykonują Państwo, składając zamówienie online lub telefonicznie. Po ustaleniu szczegółów zlecenia podstawiamy wybrany kontener pod wskazany adres i pozostawiamy go na kilka dni. W tym czasie umieszczają w nim Państwo wszystkie odpady. Następnie przyjeżdżamy po pojemnik, zabieramy go ze sobą i transportujemy gruz na składowisko lub do zakładu przetwarzania.

Pojemniki na gruz o różnej pojemności

Zdajemy sobie sprawę, że w zależności od charakteru i zakresu prac budowlanych i remontowych ilość powstałych odpadów może się znacząco różnić. Mając to na uwadze, oferujemy naszym Klientom pojemniki na gruz w szerokim wyborze pojemności: poczynając od worków big bag o objętości 1m3, aż do kontenerów o objętości 8m3, które mieszczą około 66 120-litrowych worków na śmieci. Zapraszamy do kontaktu z nami, a chętnie pomożemy w doborze najlepszego pojemnika do Państwa potrzeb.