Kontenery na gruz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Podejmując decyzję o remoncie, rozbudowie lub rozbiórce, należy jednocześnie zadbać o wywóz gruzu. W tym celu warto skorzystać z usług profesjonalistów, których znajdziesz w naszej firmie. Od wielu lat podstawiamy kontenery na gruz na posesjach prywatnych i firmowych. Dysponujemy zarówno odpowiednim zapleczem technicznym w postaci pojemników o różnej pojemności, jak i niezbędną wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży.

Kontenerowy wywóz odpadów budowlanych

Oferujemy kontenerowy wywóz odpadów budowlanych z terenów prywatnych, handlowych i przemysłowych. Przyjmujemy zamówienia online i przez telefon. Po ustaleniu terminu i rodzaju zanieczyszczeń podstawiamy kontener o odpowiedniej pojemności pod wskazany adres. Gdy umieszczą w nim Państwo wszystkie śmieci, odbieramy go i wywozimy odpady na składowisko lub do zakładu przetwarzania.

Dokładamy wszelkich starań, aby kontenerowy wywóz gruzu przebiegał sprawnie, szybko i bezproblemowo. Uwalniamy naszych Klientów od niechcianych śmieci, dzięki czemu nasze wspólne otoczenie staje się czystsze i bardziej przyjazne dla ludzi. Stawiamy na kompleksowość usług i zajmujemy się nie tylko wywozem gruzu – podstawiamy także kontenery na wełnę i styropian, odpady zmieszane, gabaryty i materiały niebezpieczne, takie jak papa czy azbest.

Czym jest gruz?

Czym tak właściwie jest gruz? Wbrew pozorom nie jest to takie proste pytanie. Przez to pojęcie rozumie się najczęściej czysty gruz, który jest źródłem surowców wtórnych. W jego skład wchodzą:

  • odpady po pracach budowlanych: cegły, beton,
  • czysta ziemia i piasek,
  • ceramika i porcelana,
  • niewielka ilość tynku.

Oprócz tego wyróżnia się także gruz mieszany i zanieczyszczony. Ten pierwszy, oprócz wszystkich elementów czystego gruzu, może zawierać także płyty gipsowo-kartonowe, siatki montażowe, dużą ilość tynku, folie malarskie, materiały izolacyjne, gabaryty czy tworzywa sztuczne. Na gruz zanieczyszczony mogą składać się dodatkowo szkło, papa, spalenizna, guma i trawa syntetyczna w rolkach.

Usługi firmy wywożącej gruz

Przed zamówieniem firmy wywożącej gruz należy upewnić się, czy wśród odpadów nie ma tych niebezpiecznych – mowa tu przede wszystkim o eternicie czy papie. Oba materiały należy przechowywać i wywozić w specjalny sposób niezagrażający zdrowiu i życiu osób znajdujących się na posesji. Jeśli mają Państwo niebezpieczne odpady lub nie są w stanie ich rozróżnić, prosimy poinformować o tym fakcie naszych pracowników – wytłumaczą i pokierują, co należy zrobić w takiej sytuacji. Chętnie podejmujemy się również wywozu odpadów wielkogabarytowych, takich jak niepotrzebne meble czy kartony, oraz wywozu azbestu, zachowując bezpieczeństwo aż do samej utylizacji na specjalnie przygotowanych do tego składowiskach.

Pojemniki na gruz i śmieci

Nasze pojemniki na gruz i śmieci oraz kontenery na odpady budowlane spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Transportujemy odpady i śmieci w taki sposób, by nie były ani groźne dla ludzi, ani szkodliwe dla środowiska. Państwa bezpieczeństwo i satysfakcja są dla nas priorytetem. Żyjemy w czasach, gdy troska o środowisko naturalne jest naszą wspólną sprawą. Dzięki regularnemu wywozowi odpadów z naszych domów, firm, fabryk czy placów budowy możemy żyć w zdrowszym i bardziej przyjaznym środowisku.

Składowanie gruzu przed wywozem

Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, to nie tylko usuwanie, ale również sposób składowania gruzu przed wywozem jest niezwykle istotny. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie i bliskim, w tym także sąsiadom z przyległych posesji, warto przed rozpoczęciem prac budowlanych zamówić odpowiednie kontenery na gruz, które ułatwią utrzymanie porządku na terenie budowy i zapobiegną powstawaniu niebezpiecznych sytuacji.