Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
Kontener podstawiamy w 24h!

Wyburzenia i rozbiórki – usługi koparką i ładowarką

Oferta Sawo Gruz obejmuje też usługi związane z rozbiórkami i wyburzeniami domów jednorodzinnych, garaży, altanek, magazynów oraz hal na terenie Łodzi i okolic. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz doświadczonej załodze możemy zagwarantować Państwu rozbiórki i wyburzenia na najwyższym poziomie. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z największym zaangażowaniem. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i umiejętności.

Kompleksowe usługi

Przyjmujemy zlecenia na wyburzenie konstrukcji metalowych, żelbetonowych i ceglanych. Każdorazowo dobieramy najskuteczniejsze sposoby rozbiórki danego obiektu. W efekcie wszystkie prace w tym zakresie jesteśmy w stanie przeprowadzić zgodnie z ustalonymi terminami. Co więcej, możemy zaoferować klientom kompleksowe usługi, które poza wyburzeniem obejmują także wywóz odpadów budowlanych. Wybierając naszą ofertę, mogą mieć zatem Państwo pewność, że po rozbieranym budynku nie pozostanie żaden ślad.

Zaplecze techniczne

Przy realizacji prac wykorzystujemy przede wszystkim konwencjonalne metody wyburzeniowe i rozbiórkowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu przez naszą wykwalifikowaną ekipę możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Posiadane zaplecze techniczne obejmuje maszyny takie jak koparki, koparko-ładowarki i ładowarki.

Wywóz odpadów remontowych Gruz Sawo

Kompleksowo realizujemy wszystkie rozbiórki i wyburzenia w Łodzi począwszy od ręcznego uprzątnięcia śmieci do kontenerów, po wywóz i utylizację odpadów – śmieci, gruzu itp.