Skip to main content

Odpady to ubytki z prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności tyczy się to firm budowlanych. Jeśli są produkowane w dużych ilościach, warto zastanowić się, co należy z nimi zrobić. Korzystanie z usług firmy, która gospodaruje odpadami może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Przekonaj się sam!

Ochrona środowiska

Plusem współpracy z firmą gospodarującą odpadami jest proaktywne działanie na rzecz środowiska. Śmieci, które zabiera firma są odpowiednio segregowane i oddawane na recykling dzięki czemu wiele z odpadów nadal może być używanych. W ten sposób dbasz o środowisko, ponieważ oddajesz śmieci w ręce osób, które na pewno się nimi odpowiednio zajmą. Dla naszej firmy Sawo Gruz ochrona środowiska jest priorytetem. Nasze usługi świadczymy zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska.

Aspekt finansowy

Śmieci, jak wiadomo, w zasadzie nie są nikomu potrzebne. Czyżby? Niekoniecznie. Firmy recyklingowe chętnie przyjmują je w zamian za opłatę. Nierzadko oferują profesjonalne i kompleksowe usługi – zajmują się transportem odpadów, a później ich recyklingiem. Jako firma mamy więc z tego korzyści finansowe, może nie są oszałamiające, ale mamy też niejako problem z głowy. Jak wiadomo, za duże ilości odpadów należy uiszczać stosowne opłaty dla państwa. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej opcji?

Indywidualna oferta

Nasza firma podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny. Odpady są wyceniane, biorąc pod uwagę koszty ich utylizacji czy koszty transportu. Mamy stały wykaz cen, jednak stosujemy go dość elastycznie w zależności od tego, jaki rodzaj odpadów możemy przyjąć od klienta. Kontener podstawiamy zawsze w przeciągu 24 h, ponadto odznaczamy się profesjonalną obsługą logistyczną – zawsze odbieramy odpady w dniu, który był ustalany razem z klientem.

Kontenerowy wywóz odpadów Łódź

My, firma Sawo Gruz, zajmujemy się wywozem gruzu i odpadów w Łodzi i okolicach. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy i zainteresować się współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu.