Skip to main content

Niewielkie przejścia, chodniki, uliczki i bliskość budynków to elementy, które spędzają sen z powiek każdemu, kto zajmuje się przeprowadzaniem małych i dużych remontów. Co zrobić w sytuacji, gdy każdego dnia tworzona jest duża ilość gruzu, jednak standardowy kontener na odpady nie może zostać zastosowany? Praktyka pokazuje, że świetnym zastępstwem dla tradycyjnych pojemników są niewielkie, ale bardzo pojemne kontenery typu Mulda. Czym charakteryzuje się ta opcja? I dlaczego warto z niej skorzystać? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Kontenery typu Mulda – charakterystyka

Kontenery typu Mulda to wysokiej jakości rozwiązania dedykowane do niewielkich powierzchni, w których standardowy kontenery nie może pełnić swojej funkcji. Świetnie sprawdzają się przy blokach, balkonach, klatkach schodowych, czyli wszędzie tam, gdzie miejsca jest bardzo mało, a potrzeby pozostają duże. 

Kontenery typu Mulda zajmują niewielką przestrzeń, są zwrotne i zapewniają maksymalny komfort składowania odpadów. Wyróżniają się też wysoką jakością, ponieważ bazują na wytrzymałym metalu. Świetnie sprawdzą się w przypadku odpadów komunalnych, gruzu, złomu i odpadów przemysłowych. Co ważne, kontenery Mulda dostępne są w wersji otwartej i zamkniętej, dzięki czemu możemy dopasować ich charakter do naszych potrzeb. Dodatkowo warto pamiętać, że stanowią rozwiązanie dopasowane do bramowego systemu załadunku, co oznacza, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w wąskich bramach wjazdowych do kamienic. 

Profesjonalne kontenery – nasza oferta

Z myślą o najczęściej pojawiających się potrzebach naszych klientów, do naszej oferty dołączyliśmy wysokiej jakości kontenery typu Mulda. Rozwiązania te dostępne są w kilku różnych pojemnościach, takich jak m.in. 2m³ lub 3m³. Wszystkie proponowane przez nas kontenery to propozycje wysokiej jakości, które w niczym nie ustępują swoim większym odpowiednikom. Co więcej, wykazują zalety, które zwiększają ich popularność (chodzi m.in. o kompaktowe rozmiary i zwrotność).

Ze względu na niewielką pojemność kontenery typu Mulda idealnie nadają się do wywozu gruzu i odpadów budowlanych, takich jak drewno, tworzywa, makulatura, folia, stare meble, ale także ziemia i inne materiały sypkie. Ponieważ zajmują niewiele miejsca z powodzeniem mogą być zastosowane bezpośrednio przy budynku.