Skip to main content

Wynajem kontenera to najlepszy sposób na wygodne i bezpieczne składowanie różnorodnych odpadów budowlanych czy ponadgabarytowych. Taki kontener można zamówić wcześniej telefonicznie lub online, a w dzień rozpoczęcia prac zostanie on podstawiony pod wskazany adres. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy nie ma czasu na wielodniowe oczekiwanie na realizację zamówienia, gdyż kontener potrzebny jest bardzo pilnie. Gdzie wówczas warto się zgłosić?

Kontener pilnie potrzebny? Skorzystaj z usług naszej firmy!

Celem naszej firmy jest nie tylko świadczenie usług na wysokim poziomie, ale i krótki czas realizacji. Dlatego właśnie staramy się działać sprawnie, zapewniając naszym Klientom obsługę zawsze wtedy, gdy jej potrzebują. Wystawiamy kontenery maksymalnie do 48 godzin od zgłoszenia. Zawsze wtedy, gdy wykonujesz prace, które wiążą się z konieczności składowania odpadów, albo kiedy niespodziewanie śmieci jest więcej niż pojemników, którymi dysponujesz — możesz się z nami skontaktować, a z pewnością Ci pomożemy.

Zachęcamy przy tym do skorzystania z naszego wygodnego panelu zamówień online z bezpiecznymi płatnościami Przelewy24. W ten sposób sprawnie i w dowolnym miejscu oraz czasie dopełnisz wszystkich niezbędnych formalności związanych z zamówieniem, a my zajmiemy się dostarczeniem kontenera, a następnie jego wywozem w umówionym dniu. Nasze usługi realizujemy kompleksowo i profesjonalnie — wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty, w tym m.in. kartę przekazania odpadu i fakturę VAT.

Pełna obsługa logistyczna

Nasza firma nie tylko wynajmuje kontenery, ale również zajmuje się wywozem odpadów. Wszystkie odebrane przez nas odpady budowlane i gruz po wstępnym przesortowaniu odpadów zmieszanych trafiają do legalnych składowisk. Dysponujemy szerokim taborem pojazdów, dlatego też jesteśmy w stanie odebrać zarówno duże ilości gruzu czy odpadów budowlanych, jak i odpady ponadgabarytowe. Zapewniamy fachową obsługę w rozsądnych, atrakcyjnych dla Klientów cenach. Działamy na terenie Łodzi i okolic — w najkrótszym możliwie terminie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.