Skip to main content

Wyburzenia, rozbiórki i demontaż to prace, podczas których powstają znaczne ilości odpadów. Gruz po wyburzeniu musi być odpowiednio składowany, a następnie wywieziony. Jak sprawnie, bezproblemowo i zgodnie z prawem zorganizować wywóz gruzu?

Wynajem kontenerów na gruz

Przede wszystkim podkreślić należy, że prace wyburzeniowe muszą być realizowane zgodnie z prawem, zatem konieczne jest uzyskanie stosownych pozwoleń. Trzeba też zadbać o wywóz gruzu, dlatego też już w początkowym etapie należy zadbać o wynajem specjalnych kontenerów. Klienci z Łodzi i okolic (pow. zgierski, pow. brzeziński, pow. pabianicki i pow. łódzki wschodni) mogą skorzystać z usług naszej firmy, która kompleksowo zajmuje się nie tylko wynajmem kontenerów, ale i wywozem gruzu oraz innych odpadów budowlanych.

Wynajem kontenera to wygodny, bezpieczny, a przede wszystkim zgodny z prawem sposób składowania odpadów po wyburzeniu. Zapewniamy pojemniki na odpady o różnych pojemnościach: od 2 m³ do 34 m³. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez SMS lub online (za pośrednictwem naszej strony internetowej), a nasi doradcy szybko zareagują na Twoje zgłoszenie. Zadzwonimy do Ciebie i omówimy wszystkie szczegóły. Następnie podstawimy kontener w wyznaczone miejsce o ustalonej porze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy opcję „Transport ekspres”. Jest to dogodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują kontenera od zaraz. Jeśli zamówienie złożyć do godziny 10:00, pojemnik podstawiony zostanie najpóźniej do godziny 16:00.

Wywóz gruzu

Nasza firma zapewnia również wywóz gruzu oraz innych odpadów po wyburzeniach, jak np. odpady zmieszane, wełna i styropian, odpady wielkogabarytowe, a nawet odpady niebezpieczne (w tym wywóz azbestu i papy). Transportujemy odpady w taki sposób, aby nie stanowiły zagrożenia ani dla ludzi, ani dla środowiska naturalnego. Wszystkie usługi realizujemy sprawnie, rzetelnie, terminowo i zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług oraz współpracy z naszą firmą.